Medimagazin logo

Ankara Hastanesi'nin yoğun bakın ünitesinde yangın

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki anestezi servisinin yoğun bakın ünitesinde yangın çıktı. Burada tutulan 20 hasta acil servis bölümüne indirildi. Dumandan etkilenenler olduğu öğrenildi.
Ankara Hastanesi'nin yoğun bakın ünitesinde yangın
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cebeci'de bulunan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin anestezi servisinin yoğun bakım bölümünde bir cihazda bilinmeyen bir sebepten ötürü yangın çıktı. Yangına önce hastane çalışanları müdahale etti. Olay yerine itfaiye ekipleri çağrıldı. Bu arada yoğun bakım ünitesinde kalan 20 hasta, acil servise indirildi. Hastaneye çok sayıda ambulans sevk edildi. İtfaiye ekipleri kısa sürede hastaneye ulaşarak yangına müdahale etti. Yangın büyümeden söndürüldü. Yangın tüpüyle alevlere müdahale etmeye çalışan güvenlik görevlilerine oksijen tedavisi uygulandığı öğrenildi. Polis ekipleri yangının çıkış sebebi ile ilgili incelemelerde bulundu. Acil servise indirilen yoğun bakım hastalarının durumuyla ilgili bilgi verilmedi. Hastane acil servisinde tedbir amaçlı birçok ambulans bekletildi. Hastane yetkilileri herhangi bir açıklama yapmadı.

ankara
hastanesi'nin
yoğun
bakın
ünitesinde
yangın
Yorum (2)
hard cream
yangın kbb ameliyathanesi elektrikten dolayı cıktı yoğun bakıma sıcrama yok,sadece dumandan dolayı hastalar geçici dısarı cıkarıldı 11 de geri alınacak
0
Cevapla
mm
KALİTE KALİTE DİYE BASBAS BAĞIRDIKLARI HASTANEDE; YANGINA MÜDAHALE KOVA KOVA SUYLA YAPILMIŞ. YOGUN BAKIM VE AMELİYATHANELER YANYANA. YANGIN AMELİYATHANEDE BAŞLAMIŞ. ORTALIK YANIK KOKUSU HER YERDE AMA AMELİYATLARA DEVAM ETMEK ZORUNDAYIZ.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir