Medimagazin logo

Aile Hekimliği Kalp Günleri Antalya'da yapıldı

- Antalya Aile Hekimleri Derneği ve Medical Park Antalya Kalp Hastanesi işbirliğiyle düzenlenen, "3. Aile Hekimliği Kalp Günleri" konulu toplantı yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Aile Hekimliği Kalp Günleri Antalya'da yapıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Antalya Aile Hekimleri Derneği ve Medical Park Antalya Kalp Hastanesi işbirliğiyle düzenlenen, "3. Aile Hekimliği Kalp Günleri" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Park Resort Hotel’de gerçekleşti. Toplantı, Antalya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Alp Karan'ın açılış konuşmasıyla başladı.
Moderatörlüğünü Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü, Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan'ın yaptığı toplantıda Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kabukçu’nun yanı sıra konuk olarak da yine Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kulak-Burun ve Boğaz Bölümü doktorlarından Prof. Dr. Harun Doğru ile Op. Dr. Özgür Hakan Yüksel konuşmacı olarak yer aldı.


Toplantıda ilk olarak Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan, katılımcıları özellikli işlemleri ve kalp-damar cerrahisindeki yenilikler hakkında bilgilendirdi. Prof. Dr. Okutan’ın ardından Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kabukçu ise “Kardiyolojide Risk Yaklaşımı” başlıklı sunumunu yaptı.


Moderatörlüğünü Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü, Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan'ın yaptığı toplantıda, Prof. Dr. Harun Doğru, “Boyun Kitleleri ve Ayırıcı Tanıda Sorunlar” hakkında; Op. Dr. Özgür Hakan Yüksel ise, “Uyku Apnesi ve Vertigo” konusunda bilgi verdi.


Aile hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantı, soru ve cevapların ardından sona erdi.

aile hekimliği kalp günleri
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir