Medimagazin logo

Adıyaman'da doktora darp

Kahta ilçesinde bir doktorun hasta yakını tarafından darp edildiği iddia edildi.
Adıyaman'da doktora darp
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Alınan bilgiye göre, Kahta Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli doktor Halil Mutlu, hasta yakını M.N.B tarafından gerekli müdahaleyi yapmadığı iddiasıyla saldırıya uğradı.

Saldırıda kafasından darbe alan ve gözlüğü kırılan Mutlu, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Mutlu'ya, yapılan müdahalenin ardından 10 gün iş göremez raporu verildi.

Mutlu'nun şikayeti üzerine hasta yakını M.N.B ve olaya karışan Y.D. gözaltına alındı.

adıyaman'da
doktora
darp
Yorum (4)
bigmücahid2002
Eğer bıçak veya ateşli silahla yaralama yoksa artık haber değeri yok. Vakit kaybı oluyor size. Hatta artık yorum yazan bile yok. Ben de sizi uyarmak için yazıyorum.
0
Cevapla
ali s.
ışıd bulaştırmıştır adıyamana.yoksa adıyaman hele bir de kahta ışidden önce en halim,selim insaların oldugu bir memleketti.
0
Cevapla
bigmücahid2002
Sayın yetkililer, gördüğünüz gibi doktorlar dayak yiyen meslektaşları için tek bir yorum bile yazmamışlar. Hatta artık okumuyorlar bile! Ben de sizi uyarmak için yazdım zaten. Çünkü bu tip saldırılar tüm devlet hastanelerinde her gün oluyor zaten. Hele o aciller tam bir Texas. Durum işte bu kadar vahim. Merak ediyorum, siz hangi kriterlere göre bu şiddet haberlerini seçip yayınlıyorsunuz ? Artık doktor hastayı döverse haber yapın veya ateşli silahla saldırılarda !
0
Cevapla
emr
Dr. Bey şikayetçi olmasa hiçbir işlem yapılmayacakmış. Hastane yönetimi gözünü kulağını kapatmış bekliyor. Yazık.....
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir