Medimagazin logo

2011-TUS Sonbahar dönemi ek kontenjan kılavuzu

2011-TUS Sonbahar dönemi ek kontenjan kılavuzu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

2011-TUS Sonbahar Dönemi ek yerleştirme tercih işlemleri 28-30 Aralık 2011 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır. Tercihler aday tarafından, TC Kimlik Numaraları ve şifreleri kullanılarak, ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden bireysel olarak İnternet aracılığıyla yapılacaktır.

Ek yerleştirme sonuçları ÖSYM’nin İnternet sayfasında yayımlanacak, adaylara ek yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

2011-TUS Sonbahar Dönemi adaylarına duyurulur.

KLAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ

2011-tus
sonbahar
dönemi
ek
kontenjan
kılavuzu
Yorum (3)
h.e.
Şöyle bir kontenjanlara baktığımda hep acil tıp gözüme çarpıyor. Bakanlık acil tıbba çok önem veriyor da doktorlar mı önem vermiyor acaba...Sayın bakanım bunu bir araştırmak gerekmez mi? Acil Tıp neden tercih edilmiyor acaba? Tercih oranını arttırmak için neler yapılabilir? Anlamak için alim olmak gerekmez bence.
0
Cevapla
gölgelice
Biyokimyayı süper branş yaptınız ya, pes doğrusu! Yakında yabancı hekim falan diyerek dr'lara bir de KPSS getirilirse... Çok merak ediyorum tıp fak. hangi mesleklerden geriye düşecek acaba!
0
Cevapla
volkan
h.e. (öğr. üyesi)/ sayın hocam doktorlara trilyonluk davaların önü açılmışken(bazı uzman arkadaşlar Z.M.S. sigortasının ödeme miktarı az geldiği için EK özel sigorta yaptırıyor), meslektaşlarımız her fırsatta kendi sağlık bakanları dahil vatandaşa hedef gösterilirken, acillerdeki yoğunluğun azaltılması için triaj uygulaması düşünülürken(bu uygulama ile açılacak dava sayısını düşünemiyorum!!!)....Tüm bunları göz önüne alınca sınavsız asistan alacağız deseler acil uzmanlığını seçmekte tereddüt ederim...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir