Medimagazin logo

Sahte diş hekimi dişsiz bıraktı!

Bartın'da yaşayan Tayfun Güney, kendisini diş hekimi olarak tanıtan kişiler tarafından hem sağlığını hem de parasını kaybettiğini söylüyor. 2 kişi 40 dakikada Güney'in bütün dişlerini çekti ve 12 implant yerleştirdi. Güney'in dolandırıldığı, implantlarının düşmeye başlaması ve başka bir diş doktoruna gitmesiyle ortaya çıktı
Kaynak: ntv.com.tr - İlkay Dikici
Sahte diş hekimi dişsiz bıraktı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bartın'da yaşayan Tayfun Güney Ağustos ayında kendisini diş hekimi olarak tanıtan Ada B. ile tanıştı.

NTV'den İlkay Dikici'nin haberine göre, implant tedavisinden konu açılınca Ada B. daha uygun fiyata ona yardımcı olacağını söyledi.

Ada. B. Tayfun Güney'e 29 Eylül tarihine randevu verdi. Güney, Bartın'dan yanına akrabasını alarak Ankara'nın yolunu tuttu. Güney kliniğin tabelasını göremeyince, kliniğin yeni açıldığını ve henüz tabelaların takılmadığı yanıtını aldı.

İmplantlar tek tek düşmeye başladı

Ada.B. bir süre sonra kliniğe gelen B.G.'yi iddiaya göre yardımcısı olarak tanıttı. Tedavinin ardından Ada B. Tayfun Güney’den diş parası adı altında 14 bin lira istedi. İki hafta sonra Güney’in ağzından implantlar tek tek düşmeye başladı.

Güney yaşadıkları karşısında şoka uğradı. İmplant firması Tayfun Güney’e ulaştı. Ağzındaki implantların kendilerine ait olduğunu söyledi.

Bir süre önce B.G. çalıştığı implant firmasından çok sayıda implant çalarak firmayı 100 bin liranın üzerinde zarar uğrattı. Durumu fark eden firma yetkilileri B.G.’nin işine son verdi.

Tayfun Güney, Ada.B. ile iletişime geçtiğindeyse ters cevap aldı.

Özel bir kliniğe giderek ağzında kalan 12 implantı çıkartan Tayfun Güney hem 59 bin lira parasından oldu hem de sağlığından. Güney, kendisini bu hale getiren kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu.

bartin
sahte doktor
dis hekimi
implant
Yorum (1)
Ömer Hayyam
sahte hekimi tercih sebebi ucuzculuktur, ucuz iş bujadar olur.
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir