Medimagazin logo

Diş hekimlerinden Mehmetçik'e videolu destek

- Kayseri'de hastane çalışanları, TSK'nin Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek için video hazırladı
Diş hekimlerinden Mehmetçik'e videolu destek
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de görev yapan diş hekimleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na hazırladıkları video ile destek oldu.

Afrin'de teröristlere karşı mücadele eden Mehmetçik'e destek olan diş hekimleri, görüntülerde terörü lanetlediklerini, vatanın ve milletin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, il genelinde hizmet veren doktorların ve hekimlerin Afrin harekatının destekçisi olduğunu, bunu bir video hazırlayarak göstermek istediklerini kaydetti.

- "Şifa dağıtan ellerimiz gerekirse vatanımız için silah da tutar"

Teröre karşı birlik mesajlarının yer aldığı videoda hekimler, "Vatan sevgisi imandandır", "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır", "Biz her zaman askerimizin yanındayız. Onları destekliyoruz", "Sahipsiz olan vatanın batması haktır. Sen sahip olursan, bu vatan batmayacaktır", "Hastalarımız için şifa dağıtan ellerimiz gerekirse vatanımız için silah da tutar" gibi ifadeler kullandı.

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Ahmet Kuzu, videonun sonunda yaptığı konuşmada, "Vatanımız ve istikbalimizin güvencesi, kahraman ordumuzun ve milletimizin her zaman yanındayız." dedi.

Kur'an-ı Kerim, Nutuk ve İstiklal Marşı'ndan da kesitlerin okunduğu görüntülerde teröre karşı birlik mesajı verildi.
 

diş
hekimlerinden
mehmetçik'e
videolu
destek
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir