Medimagazin logo

Acildeki kavga güvenlik kameralarına yansıdı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Devlet Hastanesi Acil Servis'inde bir hasta yakını sağlık görevlilerine bıçakla saldırmaya kalkınca biber gazı sıkılarak durduruldu.
Acildeki kavga güvenlik kameralarına yansıdı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Edinilen bilgiye göre; babası rahatsızlanan M.S., 112 Acil Servis'i aradı olay yerine gelen sağlık görevlileri yaşlı hastaya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra hastayı ambulansla Marmaris Devlet Hastanesi'ne getirdi. Ambulansın hastaneye geç geldiğini iddia eden M.S., Acil Servis'teki nöbetçi doktorla tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinden sonra M.S. ile güvenlik güçleri birbirine girdi. Belindeki bıçağı çıkartan M.S. bıçağı güvenlik görevlilerine sallamaya başladı. Güvenlik görevlileri M.S.'yi biber gazı kullanarak etkisiz hale getirirken olay yerine gelen polisler M.S.'yi polis merkezine götürdü.
Kavga anı güvenlik kameralarına yansırken, hastane görevlileri M.S.'den şikayetçi oldu.

acildeki
kavga
güvenlik
kameralarına
yansıdı
Yorum (5)
m.y.
ve nöbetçi hakim salıverdi... doktor şikayetinden vazgeçti... dava düştü... adalet bunun neresinde...
0
Cevapla
Frankie Bellevan
Saldırganı durdurmayı başaran ekibi tebrik ederim.Olay yargıya intikal ettiğine göre,bakalım bir devlet hastanesinde görevli memura(doktor olup olmaması hiç önemli değil, belkide doktor olmak olayı suç unsuru olmaktan çıkarabilir değerli yargı mensuplarımız konuyu daha iyi bilir)görevi başında bıçak çekmek TCK da suç mu,değil mi öğreneceğiz.Umarım bıçaklı saldırganı biber gazıyla etkisiz hale getiren güvenlik görevlisi arkadaşlarımız davalı durumuna düşmez.Belki de vatandaş haklı bulunur çünkü vatandaş bıçağı acil servisler ve hastane polikliniklerinde kullanmayacakta nerede kullanacak.
0
Cevapla
dr o a
bence bakanlık hasta yakınının gözüne zarar verdi diye güvenlikçilere soruşturma açsın adalette hasta yakınının gözüne gaz sıkıp yaralamaktan çalışanlara ceza davası açsın davalılarda tutuklu yargılansın nede olsa sağlıkçı ve sahipsizler
0
Cevapla
erkan erol
sağlık bakanlığının hasta ile hasta yakını ayrımını vecahil hasta yakını hakkının ne olduğunu iyi belirlemesi lazım
0
Cevapla
guvenlık
o biber gazını sıkan benım ve halen mahkeme devam ediyor biz sizler için ordayız sizden tek istegım bize yardımcı olmanız
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir